Майк Помпео: все, що потрібно знати про нового держсекретаря США

Сегодня 1
Майк Помпео: все, що потрібно знати про нового держсекретаря США

Майкл Річард "Майк" Помпео – американський політик, був директором Центрального розвідувального управління (ЦРУ). 18 листопада 2016 року був обраний президентом Дональдом Трампом в якості директора Центрального розвідувального управління.

Помпео народився в Орінджі, Каліфорнія, він з італійської родини. Його бабуся по батькові народилася в Караманіко-Терме. Живучи поблизу, в Санта-Ана, штат Каліфорнія, він навчався в середній школі Лос-амігос в сусідньому місті Фонтан-Веллі, Каліфорнія, де грав у команді з баскетболу, закінчивши в 1982 році. Потім він відвідав Військову академію США В Уест-Пойнті, де спеціалізувався в машинобудуванні, закінчивши спочатку в своєму класі в 1986 році і згодом служив в армії як офіцер кавалерії бронетанковій дивізії з 1986 по 1991 рік. Він отримав вчений ступінь JD з юридичного факультету Гарварда, де він був редактором Гарвардського закону. Потім він працював адвокатом.

Cлужив кавалеристом, патрулювали залізну завісу до падіння Берлінської стіни.

Помпео заснував Thayer Aerospace і Private Security.

Одружений, має сина.

18 листопада 2016 року обраний президент Дональд Трамп оголосив, що призначить Помпео директором Центрального розвідувального управління.

13 березня 2018 року призначений на посаду голови Держдепартаменту США.

Як відомо, новим директором ЦРУ вперше стане жінка.