В Україні зменшилася кількість тих, хто отримує мінімальну зарплату - Мінсоцполітики

Сегодня 1
В Україні зменшилася кількість тих, хто отримує мінімальну зарплату - Мінсоцполітики

Кількість українських заробітчан, які отримують мінімальну заробітну плату (3200 грн), з початку року знизилася в 3,5 рази, що говорить про детінізацію економіки. Про це заявив глава Мінсоцполітики Андрій Рева, передає прес-служба міністерства.

"Найголовніше – після підвищення рівня мінімальної зарплати більш ніж в три з половиною рази знизилася кількість людей, які отримують зарплату на мінімальному рівні, що свідчить про детінізацію", – заявив Рева.

Міністр зазначив, що у вересні 2017 року було працевлаштовано на 121,7 тис. Осіб більше, ніж звільнено.

"При цьому, на 25% зменшилася кількість людей, які перебувають на обліку в центрі зайнятості – багатьох людей навіть не встигає поставити на облік, настільки висока потреба в кадрах на ринку праці", – зазначив міністр соцполітики.

Нагадаємо, мінімальну заробітну плату в 2018 році можуть збільшити до 4100 грн. Таку заяву зробив президент України Петро Порошенко, виступаючи на II Всеукраїнському форумі об'єднаних громад "Ініціативи, які змінюють життя".

У свою чергу, віце-прем'єр-міністр Павло Розенко назвав ініціативу президента "абсолютно правильною". Він зазначив, що це дасть можливість підвищити рівень життя в Україні "неінфляційним способом" і збільшить надходження до Пенсійного фонду.