Американський WNISEF створив фонд для інвестицій в ІТ-стартапи в Україні

Дзеркало Тижня 2
Американський WNISEF створив фонд для інвестицій в ІТ-стартапи в Україні

U.Ventures буде підтримувати високотехнологічні стартапи. Обсяг інвестицій в проект складе від 100 тис. до 500 тис. доларів.

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) відкрив новий фонд U.Ventures, який буде спеціалізуватися на інвестицях в ІТ стартапи в Україні та Молдові на ранніх етапах їх розвитку - від посівної (seed) стадії до раунду "А".

На першому етапі розмір фонду U. Ventures визначений на рівні 5 млн доларів, однак планується його збільшення до 10 млн доларів.

Обсяг інвестицій в один проект в середньому складе від 100 тис. до 500 тис. доларів. U.Ventures буде підтримувати високотехнологічні стартапи, засновані мотивованими підприємцями з України і Молдови, які вже мають принаймні один успішний продукт, гідних співінвесторів і працюють для великих цільових ринків.

U.Ventures вже інвестував понад 2,3 млн доларів в шість компаній, які є новими лідерами у своїх сегментах і активно виходять на міжнародні ринки.

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) - перший в Україні та Молдові регіональний фонд прямих інвестицій з капіталом 150 млн доларів, заснований за рахунок фінансування уряду США через USAID. За 23 роки він інвестував 168 млн доларів у 118 компаній.

WNISEF з 2015 року реалізує програму технічної допомоги в Україні та Молдові на загальну суму 35 млн доларів, основними елементами якої є сприяння експорту, місцевий економічний розвиток, соціальне інвестування та економічне лідерство.

За матеріалами: DT.UA / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter