Соратника Саакашвілі заарештували без права на внесення застави

Сегодня 1
Соратника Саакашвілі заарештували без права на внесення застави

Соратник затриманого політика Міхеїла Саакашвілі Северіон Дангадзе заарештований на 60 діб без застави. Про це прес-секретар генерального прокурора України Юрія Луценка написала на своїй сторінці в Facebook.

"Рішенням Печерського суду Северіон Дангадзе заарештований на 60 діб без альтернативи внесення застави", – написала Сарган.

Крім того, прес-секретар генерального прокурора зазначила, що альтернатива у вигляді застави в такому випадку не передбачена кримінальним кодексом.

"Ч2 ст.110 КК України не передбачає альтернативи застави", – уточнила Сарган.

.png_26

Раніше повідомлялося, що соратник Міхеїла Саакашвілі Северіон Дангадзе затриманий правоохоронцями. Силовики також знайшли документи, в яких зазначено, на що витрачалися гроші, що передавалися з РФ.

Генпрокурор Юрій Луценко зазначив, що в руки силовиків потрапила сумка з документами, на яких чітко видно, куди витрачалися гроші олігарха Сергія Курченка, з яким і пов'язують Саакашвілі.

"Встановлено, що людина наближена до Саакашвілі, а саме громадянин України Северіон Дангадзе, при узгодженні з самим Саакашвілі, звернувся через довірену особу до Сергія Курченка", – розповів генеральний прокурор.