Американці мають право знати, хто діє у Штатах задля впливу на уряд і суспільство, - Мін'юст США про внесення Russia Today у список іноземних агентів

Цензор.НЕТ 2
Американці мають право знати, хто діє у Штатах задля впливу на уряд і суспільство, - Мін'юст США про внесення Russia Today у список іноземних агентів
Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Лігу, про це йдеться в офіційній заяві на сайті відомства.
"Американці мають право знати, хто діє в США задля впливу на американський уряд або громадськість від імені іноземних представників", - заявила в.о. помічника генерального прокурора США з питань національної безпеки Дана Боент.
У заяві уточнюють, що статус іноземного агента не перешкоджає свободі вираження думок, не обмежує зміст поширюваної інформації, не обмежує лобіювання агента або публікацію інформації чи пропаганди, а також нейтрально ставиться до всіх країн.
Боент наголосила, що закон вимагає тільки публічного розкриття певних видів діяльності і відносин шляхом реєстрації "агентами іноземних директорів".
Раніше повідомляли, що RT America зареєстровано в США як іноземний агент. Головний редактор телеканалу Маргарита Сімоньян назвала такий статус "клеймом". В уряді Росії, своєю чергою, заявили про напад на свободу слова і розробку заходів, у разі яких може бути обмежено доступ у Росії до американських ЗМІ.
4 квітня штаб кандидата в президенти Франції Емманюеля Макрона відмовив в акредитації пропагандистам російських каналів Sputnik і Russia Today.
Нагадаємо також, що в РФ готують законопроект, згідно з яким змусять деякі західні видання реєструватися в Росії як "іноземні агенти". Під дією закону можуть опинитися CNN, "Радіо Свобода", "Голос Америки" і німецька Deutsche Welle.