Мінінфраструктури підписало Меморандум про співробітництво з Нyperloop Transportation Technologies

ZIK

Міністерство інфраструктури України і Нyperloop Transportation Technologies підписали Меморандум про взаєморозуміння і співробітництво

Про це йдеться на сайті Міністерства інфраструктури України.

14.06.2018 р. в рамках проекту HypeUA відбулась публічна дискусія «Гіперлуп в Україні» за участю Дірка Алборна, головного виконавчого директора Нyperloop Transportation Technologies, та Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна.

Під час заходу було обговорено питання розвитку швидкісного транспорту, зокрема, транспортної системи Нyperloop, а також впровадження інновацій та систем штучного розуму в транспортній галузі.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян зазначив, що Україна має увійти до світового мейнстриму з розробки провідних технологій на транспорті: «Нyperloop – транспорт нового покоління, який дасть світу нечувану швидкість, нечувані можливості, нечувані технології. Одним із підсумків візиту Дірка Алборна є наш чіткий намір спільно працювати над розробкою цих нових технологій – саме про це і говорить підписаний сьогодні Меморандум. Сподіваюсь, найближчим часом буде відкрито центр, який буде займатися не тільки Нyperloop, але й новими матеріалами, новими складовими компонентами сучасного транспорту світу. Я дуже радий, що ми думаємо однаково, що ми дивимось в майбутнє, вперед».

Дірк Алборн, у свою чергу, відзначив прогресивні спрямування України: «Дуже важливо, що є такі прогресивні міністри, які розуміють, що розвиток країни не відбувається сам по собі, а його потрібно підштовхувати. Україна разом із низкою інших країн, які хочуть долучитися до тестування Нyperloop, вже в світовому тренді. Але ми разом маємо здійснити цю реальність».

Дірк Алборн є одним із найвідоміших людей, які займаються розробкою та просуванням новітньої, інноваційної технології швидкісного транспортування Гіперлуп. Також він займає посаду засновника і генерального директора JumpStarter Inc., краудфандінгового бізнес-інкубатора з головним офісом в Каліфорнії.

Нyperloop Transportation Technologies під керівництвом Дірка Алборна стала однією з перших компаній, яка проявила зацікавленість до проекту високошвидкісного транспорту Гіперлуп. Компанія вже має договори на проектування та будівництво ліній високошвидкісного транспортування з такими країнами, як Франція, Словаччина, Австрія, Угорщина, ОАЄ та ін.