Прокат фільму "Кіборги" бойкотують у Чернівцях – продюсер

Дзеркало Тижня
Прокат фільму

Два кінотеатри Чернівців відмовилися брати фільм у прокат.

7 грудня в український прокат вийшов фільм "Кіборги" Ахтема Сеїтаблаєва. До цього був цикл презентацій в Маріуполі, Запоріжжі, Дніпропетровську, Львові, Івано-Франківську, Тернополі, а офіційна прем'єра картини відбулася 6 грудня в Києві. Продюсер фільму Іванна Дядюра розповіла DT.UA про досвід продюсування в Україні та особливості прокату нового фільму.

За словами Дядюри, для прокату на екранах України випущено 158 копій "Кіборгів". "Якщо порівнювати, то, наприклад, фентезі "Сторожова застава" — 149 кінотеатрів, кінокомедія "DZIDZIO контрабас" — 154 кінотеатри", - зазначила вона.

Разом з тим, не всі кінотеатри відгукуються на пропозицію пустити в прокат складну військову драму. "Наприклад, у Чернівцях є два сучасних кінотеатри - імені Ольги Кобилянської та "Кінопалац". Вони відмовилися брати "Кіборгів" у прокат", - заявила Дядюра. При цьому, за її словами, відмова не була нічим мотивована. "Ми їм спочатку писали письмові запити, дзвонили. Але там просто перестали брати слухавку і відповідати. І ось, мабуть, таких відвертих бойкотів "Кіборгів" більше в Україні ніде і не було", -додала продюсер.

Читайте також: Актор "Кіборгів": цей фільм - реальна історія, яка трапилась з країною і з нами

Читайте повністю інтерв'ю Олега Вергеліса з Іванною Дядюрою "З нового року в українському кіно конкуренція тільки посилиться" у свіжому номері тижневика "Дзеркало тижня. Україна".

 

За матеріалами: DT.UA / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter