Екс-футболіст молодіжної збірної України став громадянином Грузії

ТСН

            Екс-футболіст молодіжної збірної України став громадянином Грузії

Гравець вважає, що останнім часом в України дуже багато політики.

Колишній футболіст юнацької збірної України Бека Вачіберадзе став громадянином Грузії.

На цей крок 21-річний гравець наважився через ту ситуацію, яка скалалася в Україні. Окрім того, сам Вачібарадзе сказав про те, що з часом до нього дуже різко змінилося відношення.

Читайте також: Зінченко: ніколи б не прийняв російське громадянство, в душі я – українець

"Я давно прийняв рішення виступати за збірну Грузії. Інша справа, що хотів зробити це після закінчення відбіркових ігор за українську молодіжку, щоб не підводити тренера і команду. 

З Олександром Борисовичем (тренер молодіжної збірної, прим.) ми пропрацювали п'ять років, і я вдячний йому за віру в мене, розуміння і підтримку. Він дуже багато для мене зробив. Крім того, я вдячний хлопцям, з якими провів щасливі роки.

Шкода, що останнім часом в українському футболі з'явилося багато політики, ставлення до мене змінилося, і я це відчув. Не буду скаржитися або робити вигляд, ніби нічого не помічаю. Прийняв все як є ... Думаю, що мене немає в чому дорікнути. Я завжди повністю віддавався на футбольному полі, і головним для мене завжди залишалися результати команди. Упевнений, що люди мене зрозуміють.

З юридичної точки зору змінити громадянство було неважко. Я грузин, і мене не потрібно натуралізовувати, як це роблять в Україні", - цитує слова Вачіберадзе Спорт-Экспресс.

Читайте також: Ще один бразилець із "Шахтаря" близький до громадянства України

Зараз півзахисник є вільним агентом після того, як влітку 2017 року розірвав контракт з другою командою іспанського "Бетіса".