Малої академії наук України отримала статус центру ЮНЕСКО

Дзеркало Тижня
Малої академії наук України отримала статус центру ЮНЕСКО

В Україні вперше створять науковий центр такого високого статусу для молоді.

На базі Малої академії наук України створять Центр ЮНЕСКО 2 категорії. Рішення про створення було прийнято на засіданні Виконавчої Ради Організації Об'єднаних націй з питань освіти, науки і культури у Парижі 13 жовтня.

"Це рішення історичне, оскільки вперше в Україні на базі молодіжного наукового центру буде створений Центр з таким високим статусом",- відзначив президент Малої Академії Наук Станіслав Довгий.

Створення такого центру є ознакою визнання успіхів МАН і дозволить підвищити якість роботи з творчими дітьми та надасть широкі можливості для обміну досвідом і впровадженню нових стандартів у науковій освіті.

Серед інших позитивних моментів набуття нового статусу – фінансування ЮНЕСКО окремих проектів Академії, захищеність з боку держави, яка буде приділяти більше уваги науковій освіті, розширення контактів між науковими центрами під егідою ЮНЕСКО.

Читайте також: Букові ліси Карпат стали частиною Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

Заступник Міністра закордонних справ України, Представник України у Виконавчій раді ЮНЕСКО Сергій Кислиця, виступаючи на пленарному засіданні 202-ї сесії Виконавчої ради у Парижі, закликав ЮНЕСКО розпочати прямий моніторинг ситуації з правами людини в Криму.

За матеріалами: DT.UA / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter