Можливі докази існування паралельних світів -- вчені

Експрес 2
Можливі докази існування паралельних світів -- вчені
Цікава "холодна пляма" простору, яку вчені виявили в нашому Всесвіті, могла бути створена, коли паралельний всесвіт врізався в наш. За припущеннями вчених, це може бути доказом існування паралельних всесвітів. Про це повідомляє The Telegraph та Українські новини.
У 2015 році астрофізики виявили дивну безплідну область Всесвіту, яка була набагато холодніша, ніж інша частина простору. "Холодна пляма", розмір якої становить 1,8 мільярда світлових років у діаметрі, є найбільшою відомою структурою, яку виявляли вченими.
Але тепер експерти Даремського університету придумали пояснення, яке виходить за рамки не тільки світу, але і нашого всесвіту. Вони вважають, що паралельний всесвіт врізався в наш, викликаючи шунтируючу дію, як у випадку дорожньо-транспортної пригоди, коли автомобілі накопичуються на автомагістралі. Вплив був настільки екстремальним, що він виштовхував енергію з величезної області простору, створюючи "холодну пляму".
Вчені тепер вважають, що якщо наш Всесвіт з'явився після Великого вибуху, то трильйони всесвітів теж могли б сформуватися таким же чином, створюючи мультиверс інших всесвітів за межами нашого власного простору і часу.
Мультивсесвіт - можливість існування множини паралельних всесвітів (включаючи той, в якому розташована наша планета). Уявлення про структуру мультивсесвіту, природу кожного всесвіту, що входить до його складу, і відносинах між цими всесвітами залежать від обраної гіпотези. Всесвіти, що входять в мультивсесвіт, називаються альтернативними всесвітами, альтернативними реальностями, паралельними всесвітами або паралельними світами.
"Так, в одному Всесвіті, наприклад, ви можете бути президентом США, в той час в іншому – ви створені з желатину. Це і є теорія мультивсесвіту, і, згідно з новим дослідженням, таємнича "холодна пляма" в просторі космосу може довести існування її існування", - зазначає автор дослідження професор Том Шанкс з Центру позагалактичної астрономії Даремського університету.
"Холодна пляма" може бути першим свідченням мультивсесвіту.
Також він додав: "Єдине пояснення "холодної плями" полягає в тому, що вона може бути залишковим сигналом зіткнення нашого Всесвіту і одного з трильйонів інших".
"Якщо подальший, більш докладний аналіз доведе, що це правда, то "холодна пляма" може бути свідченням існування мільярдів і трильйонів інших всесвітів, які можуть існувати як наші".
"Холодна пляма" знаходиться всього в трьох мільярдах світлових роках від Землі, що відносно недалеко в космічній схемі речей, але поки земні технології не дозволяють подорожувати так далеко.
Як повідомляли Українські Новини, найближчий до Землі коричневий карлик несподівано став планетою.
Раніше відео з космічного корабля "Cassini" показало поверхню Сатурна.