Україна подала до СОТ новий позов проти Росії

Сегодня
Україна подала до СОТ новий позов проти Росії

Україна подала до Світової організації торгівлі новий позов до Росії, що стосується обмеження імпорту продовольчої і промислової продукції.

Про це в Facebook повідомила торговий представник України – заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Наталія Микольська.

"Україна подала новий позов відносно РФ до СОТ щодо обмеження імпорту продовольчої і промислової продукції. Сьогодні Україна направила вимогу про проведення консультацій з Російською Федерацією. Протягом 2013-2015 років Росія ввела ряд заходів, спрямованих на обмеження імпорту соків, пива, кондитерських виробів, шпалер походженням з України. Як наслідок, експорт продукції в РФ, на традиційний ринок, фактично припинився. Тому Україна сьогодні направила вимогу про проведення консультацій з Російською Федерацією щодо виконання обмежувальних заходів щодо імпорту соків, пива і пивних напоїв, кондитерських виробів, шпалер ", – написала вона.

Наталія Микольська підкреслила, що цей позов до Росії вже третій.

.jpg_161

Нагадаємо, в кінці липня в СОТ відбулися консультації у справі Росії проти України у зв'язку з "практикою торгових обмежень".