Інцидент у Попасній: українські військові поранили пенсіонерку на порозі її квартири

Новое Время
Інцидент у Попасній: українські військові поранили пенсіонерку на порозі її квартири

У результаті нападу українських військових у Попасній Луганської області, що мав місце вранці 13 листопада, отримала вогнепальні поранення 64-річна місцева мешканка.

Як повідомив головний лікар Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко, жінка прийшла до тями, проте її стан залишається важким. У неї вогнепальне кульове поранення нижньої частини живота з переломом лонної і сідничної кістки, вертлюжної западини, голівки стегнової кістки, органів малого таза. Постраждалу готують до наступних операцій.

Очільник Попаснянської районної адміністрації Сергій Шакун уточнив, що злочин вчинили військовослужбовці частини, яка знаходиться на лінії зіткнення. Можливо вони були у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

"Це були військовослужбовці. Це було десь без десяти, без п’ятнадцяти на сьому в понеділок вранці. Це була багатоповерхівка. Їх привезли… У них була зброя. Вони відкрили вогонь, вони стукали у кожну квартиру. Жінка відкрила двері, а побачивши їх, почала закривати. Вона отримала поранення", - повідомив він у коментарі для Громадського радіо.

За словами Шакуна, військові одразу втекли на вулицю, де зробили вистріли вгору. Їх затримав патруль поліції. Наразі ведеться слідство.

У штабі АТО у день злочину повідомили, що у Попасній затримали українських військовослужбовців, які завдали тілесних ушкоджень цивільній особі.