"Наш спецназ у надзвичайних ситуаціях": Порошенко і Гройсман привітали рятувальників з професійним святом

5 канал 1

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман привітав українських рятувальників з нагоди професійного свята – Дня рятувальника.

"Вітаю українських рятувальників з професійним святом! ДСНС – це наш спецназ у надзвичайних ситуаціях. Захоплююся вашою мужністю, відвагою і витримкою", – написав Гройсман у Facebook.

Напередодні свята Президент Ураїни Петро Порошенко відвідав навчання Державної служби з надзвичайних ситуацій "Київське море-2017", привітав рятувальників зі святом та вручив державні нагороди.

"Ми твердо переконані, що так само як Збройні Сили надійно захищають суверенітет, територіальну цілісність і незалежність нашої держави, українські рятувальники стоять твердо на стражі миру та спокою і готові протистояти будь-яким викликам та небезпекам", – сказав Президент.

Глава держави подякував пожежним, рятувальникам, піротехнікам, водолазам, льотному складу та усім працівникам Служби, які "мужньо та самовіддано виконують завдання за призначенням в зоні проведення антитерористичної операції".

"Я хочу вибачитись, бо коли ми завжди згадуємо українських військових, бійців Національної гвардії, прикордонників, бійців Служби безпеки України, не завжди згадуємо в цьому ряду українських рятувальників", – сказав Петро Порошенко.

Глава держави також зазначив, що від початку проведення антитерористичної операції на Сході країни силами Служби ліквідовано понад 30 тис. пожеж і врятовано більше ніж 500 громадян, очищено від боєприпасів близько 1000 об’єктів соціальної інфраструктури та життєзабезпечення, 20 тис. гектарів української землі було розміновано, знешкоджено більше ніж 130 тис. вибухонебезпечних предметів.