У Запоріжжі презентували перший регулярний рейс у Європу

Сегодня 5
У Запоріжжі презентували перший регулярний рейс у Європу

Перший регулярний рейс у Європу презентували в Запоріжжі. Це вже шостий український аеропорт, куди заходить авіакомпанія ЛОТ Польські Авіалінії. Літаки літатимуть до Варшави шість разів на тиждень. Перший – 2 липня. У Варшаві можна пересісти на рейси в Західну Європу і Північну Америку. Договір з авіаперевізником сьогодні підписали в Запорізькій мерії.

"Я вважаю, що це важлива подія, бо сьогодні в місто Запоріжжя заходить перша європейська компанія, яка з'єднає, як я вже спочатку говорив, місто Запоріжжя з Європою з Варшавою а далі вже, як то кажуть, весь світ", – сказав Володимир Буряк, міський голова Запоріжжя.

Раніше також повідомлялося, що аеропорт "Харків" веде переговори з лоукост-авіакомпанією Ryanair. Як прогнозує комерційний директор аеропорту Владислав Ільїн, є ймовірність, що рейси ірландського лоукостера можуть почати виконуватися в найближчі рік-два.

Крім того, аеропорт "Харків" має намір відновити прямі регулярні перельоти до Відня в кінці 2018 року. З цього питання плануються переговори з авіакомпанією "Австрійські авіалінії". Крім того, вірогідним є і варіант відкриття рейсів Харків – Відень бюджетною авіакомпанією Wizz Air.