Як у дітей Роналду з’явилася мати

Факти ICTV 8

У зірки мадридського Реала Криштіану Роналду 4 дитини й лише в однієї з них – новонародженої Алани Мартіни є мати – Джорджина Родрігес.

Днями у найкращого футболіста світу Криштіану Роналду народилася донька – Алана Мартіна. Це перша дитина зіркового футболіста від його подруги – Джорджини Родрігес.

Троє інших дітей CR7 з’явилися на світ завдяки сурогатній матері, ім’я якої тримається у великій таємниці.

Зокрема, семирічний Криштіану Роналду-молодший думає, що його мама пішла на небо й там подорожує. Напевно, таку ж історію розкажуть і близнюкам Єві та Маттео, котрі народилися у червні 2017 року.

Чому Роні наважився виховувати дітей самотужки та скористатися послугою сурогатної матері – великий секрет. Одначе тепер у дитини CR7 з’явилася справжня матір – 22-річна іспанська модель Джорджина Родрігес.

Пара зустрічається близько року, проте, навіть незважаючи на спільну дитину, Роналду Родрігес до РАКСу не запрошує. Джорджина досі залишається його дівчиною не більше і не менше.

Читайте: Українська збірна співає російські пісні: 8 проти 1 Раніше повідомлялося, що Роналду не збирається продовжувати контракт із мадридським Реалом.