Заради матчу команди Реброва вперше в історії на стадіон у Саудівській Аравії пустили жінок

Сегодня 1
Заради матчу команди Реброва вперше в історії на стадіон у Саудівській Аравії пустили жінок

У Джедді відбувся матч чемпіонату Саудівської Аравії між "Аль-Ахлі" і "Аль-Батин". Ця гра примітна тим, що на трибунах були жінки.

Це перший поєдинок, на який офіційно допустили жінок. Їм виділені окремі сектори загальною місткістю 7,5 тисячі місць. Багато дівчат прийшли на стадіон, одягнувшись в традиційні мусульманські сукні (абайі), стилізовані під фірмові кольори саудівських клубів – жовтий і синій. Деякі уболівальники нанесли на обличчя грим.

Указ про зняття заборони на відвідування ігор був виданий у жовтні минулого року. З червня мешканки Саудівської Аравії також отримають право водити автомобілі.

Нагадаємо, що головним тренером "Аль-Ахлі" є екс-наставник "Динамо" українець Сергій Ребров. Його команда розгромила суперника з рахунком 5: 0. "Аль-Ахлі" йде на другому місці в турнірній таблиці, відстаючи від лідера "Аль-Хіляль" на одне очко, але ті мають матч в запасі.

Нагадаємо, що Сергій Ребров минулого літа підписав контракт з новим клубом на два роки. Річна зарплата Реброва в "Аль-Ахлі" – 2,3 млн євро.

Керівництво клубу поставило перед українським тренером завдання – виграти чемпіонат Саудівської Аравії.