Трамп-молодший зізнався у контактах з Wikileaks під час виборів президента США

ZAXID.NET 2

Старший син президента США Дональд Трамп-молодший під час виборчої кампанії свого батька підтримував контакти з сайтом Wikileaks, який оприлюднював отримані внаслідок хакерських атак листи кандидата в президенти від Демократичної партії Гілларі Клінтон.

Увечері в понеділок, 13 листопада, він опублікував в Twitter свою переписку в мікроблозі з цим викривальним порталом. Раніше про листування повідомив журнал The Atlantic, інформує Deutsche Welle.

З дописів, оприлюднених сином голови Білого дому, стало відомо, що він отримав від Wikileaks кілька запитів і лише в трьох випадках відповів.

В одному з них викривачі попросили Трампа-молодшого прокоментувати запуск однієї громадської організації сайту putintrump.org на що він відповів, що нічого про це не знає, але пообіцяв навести довідки. В інший раз співробітників Wikileaks цікавив публічний коментар з приводу одного повідомлення про Клінтон, на що політик відповів, що вже надав його. Третій контакт полягав у тому, що Трамп запитав, що стоїть за одним викриттям, про яке він нещодавно прочитав. На це у Wikileaks попросили Трампа-старшого поділитися посиланням на ресурс.

Зазначимо, що під час президентської гонки сайт Wikileaks оприлюднив листи кандидата в президенти від Демократичної партії Гілларі Клінтон, отримані в результаті хакерських атак. Ця публікація відчутно вплинула на позиції Клінтон на виборах. Американські спецслужби вважають, що за зломом її пошти стоїть російська влада.