Масштабна пожежа в Одесі: відомо, коли суд обиратиме запобіжний захід підозрюваним

5 канал
Масштабна пожежа в Одесі: відомо, коли суд обиратиме запобіжний захід підозрюваним

Запобіжний захід двом особам, яким оголосили про підозру у справі про масштабну пожежу в дитячому таборі Одеси, обиратимуть, найімовірніше, сьогодні, 17 вересня. Про це в коментарі "112 Україна" заявив радник голови поліції Одеської області Руслан Форостяк.

"На сьогодні двом особам оголошено про підозри. Це директор табору і його помічник, який відповідав за протипожежний стан", – зазначив він.

За словами Форостяка, слідчі дії тривають. Незважаючи на вихідні, учора експерти вийшли на роботу для проведення судово-медичних, генетичних експертиз.

"Коло осіб, причетних до цієї проблеми, буде ширшим, і всі особи, причетні до експлуатації, а також ті, які мають ознаки халатного відношення чи порушень протипожежної безпеки, будуть притягуватися до відповідальності", – наголосив він.

Руслан Форостяк запевнив, що стан двох потерпілих дітей задовільний. Одну дівчинку батьки збираються забрати сьогодні додому, інша ще перебуватиме на стаціонарному лікуванні.

Учора в приміщенні Одеської облдержадміністрації голова ОДА зібрав усіх силовиків, експертів та заслухав стан справ щодо трагедії. Кожен із керівників відповідних підрозділів доповів про план дій.

Окрім цього, радник голови поліції Одещини відзначив, що батьки потерпілих дітей домовилися на сьогодні про зустріч із головою ОДА та іншими чиновниками.