Понад 4500 аркушів процесуальних доказів передано до міжнародних судових інституцій про факти агресії РФ в Україні – Матіос (Відео)

5 канал 1
Понад 4500 аркушів процесуальних доказів передано до міжнародних судових інституцій про факти агресії РФ в Україні – Матіос  (Відео)

Понад 4500 аркушів процесуальних доказів про факти агресії Російської Федерації в Україні передано до міжнародних судових інституцій. Про це на брифінгу повідомив головний військовий прокурор України Анатолій Матіос.

"Всі документальні, процесуальні документи, а це більше 4 тис. 500 аркушів процесуальних доказів, спрямовані до міжнародних судових інституцій про факти агресії, ведення гібридної війни та злочини проти людства, міжнародного правопорядку, саме слідчими й прокурорами військової прокуратури", – сказав він.

Нагадаємо, зі слів головного військового прокурора України Анатолія Матіоса, із 20 листопада військова прокуратура частково втратить дієздатність.

Як повідомляв 5.UA, в ефірі "5 каналу" журналіст Денис Казанський заявив, що на сьогодні немає жодних ознак того, що РФ збирається повернути Україні окуповані райони Донбасу.

Дивіться також фотогалерею за темою: