У США ввели надзвичайний стан через зіткнення у Вірджинії

Факти ICTV

У результаті зіткнень між ультраправими та їхніми супротивниками в американському місті Шарлотсвілл одна людина загинула та щонайменше 36 госпіталізовано. У штаті Вірджинія ввели надзвичайний стан.

Про це повідомляють Вести.

За інформацією, в результаті сутичок одна людина загинула та щонайменше 36  осіб були госпіталізовані. При цьому подробиць про загиблого не повідомляється. Крім того, в соціальних мережах з’явилися повідомлення про те, що померла жінка, проте офіційного підтвердження інформації немає.

– Я убитий новиною про те, що тут загинула людина. Я закликаю всіх людей доброї волі розходитися по домівках, – написав мер міста Майк Зігнер у Twitter.

Відзначимо, що зіткнення відбулося під час маршу через університетське містечко в Шарлотсвілл. Щоб запобігти подальшому насильству, поліції довелося застосувати сльозогінний газ. Щонайменше одна людина була заарештована, ще кілька людей зазнали легких поранень.

Читайте: Поліцейський вертоліт розбився у США, є загиблі

Через зіткнення у штаті Вірджинія введено надзвичайний стан.

Президент США Дональд Трамп засудив прояв ненависті та закликав всіх “об’єднатися в один американський народ”. У свою чергу губернатор Вірджинії оголосив підвищену готовність для Нацгвардії штату та закликав жителів утриматися подалі від міста Шарлотсвілл.

Нагадаємо, під час демонстрації ультраправих активістів та їхніх опонентів у Шарлотсвіллі автомобіль на великій швидкості в’їхав у натовп.