Члена МОК вигнали з Олімпіади за бійку з охоронцем

Сегодня 4
Члена МОК вигнали з Олімпіади за бійку з охоронцем

Член Міжнародного олімпійського комітету (МОК) британець Адам Пенгіллі покине Олімпійські ігри в Пхенчхані через конфлікт з представником служби безпеки Ігор.

За інформацією порталу Inside the Games, про це його попросило керівництво МОК.

За словами обвинуваченого, охоронець занадто довго розглядав його акредитацію, намагався її сфотографувати, тому член організації пробіг повз нього.

"Я чув, як він просив мене зупинитися, але я проігнорував його прохання. Я ні в якому разі його не бив, хоча на відеозаписі все виглядає по-іншому. Це була моя помилка, мені слід було зупинитися, я вибачаюся перед ним за нецензурні слова, але це не було бійкою", – зазначив Пенгіллі.

"МОК хоче вибачитися за поведінку одного зі своїх членів і дуже шкодує про інцидент. Після інтерв'ю з офіцером з етики МОК він негайно залишить Олімпійські ігри і Південної Кореї. Ми хотіли б ще раз подякувати влади і поліцію, які відмінно справляються зі своїми обов'язками і заслуговують нашої вдячності", – сказано в заяві організації.

Нагадаємо, що Олімпіада-2018 в південнокорейському Пхенчхані пройде з 9 по 25 лютого. У ній беруть участь спортсмени з 92 країн і буде розіграно рекордну для зимових Ігор кількість медалей – 102 комплекту.

Відзначимо, що повний розклад у всіх видах спорту на всі дні Олімпіади-2018 доступно на нашому сайті. Вибравши перетин дня і виду спорту, клікніть і отримаєте час початку подій.