Путін оголосив, що йде у президенти

ZIK 1

Чинний президент Росії Володимир Путін оголосив про намір висунути свою кандидатуру на виборах президента РФ навесні 2018 року.

Про своє рішення взяти участь в майбутніх виборах він оголосив на зустрічі з робітниками заводу ГАЗ у Нижньому Новгороді, передає ВВС.

Путін, який неодноразово уникав відповіді на питання про своє висунення на новий термін, оголосив про своє рішення, відповідаючи на питання одного із працівників заводу.

«Сьогодні на форумі добровольців у вас запитали, чи будете ви висуватися. Ви відповіли, що якщо народ підтримає, то так. Сьогодні в цьому залі все без винятку вас підтримують! Володимир Володимирович, так зробіть же нам подарунок і оголосіть своє рішення! Адже ми, ГАЗ – за вас!», – сказав він.

«ГАЗ за вас, ГАЗ за вас!», – почали скандувати присутні.

Путін у відповідь сказав, що «кращого місця і кращого приводу для оголошення про це, напевно, немає».

«Спасибі вам за підтримку. Я буду висувати свою кандидатуру на посаду президента Російської Федерації», – повідомив він. «Упевнений, що все у нас з вами вийде!», – додав він.

Відзначимо, вибори президента Росії пройдуть 18 березня 2018 року. Путіна вперше обрали президентом у 2000 році, далі він переобирався у 2004. Після чотирирічної роботи на посаді прем’єр-міністра Росії в 2012 році знову переміг на виборах.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кремль запланував три хвилі агітації до виборів президента Російської Федерації у 2018 році. У ході першої хвилі акцент буде зроблений на логотипі виборів. Цей логотип буде «стирчати з кожної праски». На другому етапі з’являться слогани. На третьому особливо активно використовуватимуться інтернет і соцмережі.