Фахівці порадили відмовитися від продуктів, які провокують появу целюліту

ZIK

Фахівці склали список продуктів, які провокують появу целюліту. Мова про ефективний засіб проти «апельсинової шкірки», що проявляється у вигляді надмірної пухкості тіла та зміни рельєфу шкіри. Целюліт часто супроводжує наявність надлишкової ваги, проте це не основна причина появи такої проблеми, кажуть спеціалісти.

Про це повідомляє dobryjlikar.

Головна причина появи целюліту – це незбалансоване харчування. Є продукти, які збільшують ймовірність появи »апельсинової шкірки», від яких варто відмовитись або скоротити вживання до мінімуму, наголошують знавці.

1) Сіль – затримує воду в організму. Якщо зменшити кількість солі в раціону, набряки зменшаться, а наявний целюліт буде не таким помітним. Спершу вся їжа буде здаватись прісною, однак вже за місяць ви звикнете і почнете відчувати справжній смак їжі.

2) Цукор – радять виключити з раціону усім, хто переймається фігурою. Цей продукт краще замінити фруктами – вони містять корисні вітаміни та мікроелементи.

3) Кава – цей напій краще замінити несолодким зеленим чаєм. Хоча дозволяється випивати одну чашку чорної кави в день без підсолоджував та вершків.

4) Шоколад – молочний та білий варто взагалі виключити з раціону. А от чорний шоколад у невеликих дозах можна смакувати.