Чи готові Ви вийти на антикорупційний Майдан через атаку на НАБУ?

Канал 24 2
Чи готові Ви вийти на антикорупційний Майдан через атаку на НАБУ?

НАБУ заявляє, що 29 листопада Генпрокуратурою була зірвана спільна з ФБР спецоперація НАБУ щодо корупції в Державній міграційній службі. Луценко ж різко розкритикував методи НАБУ (агент працював під прикриттям, з прихованими записувальними засобами), хоча такі ж методи використовувалися в "бурштиновій справі", яку визнали успішною.

Читайте також: Порошенко повністю став нагадувати Януковича, – Соболєв

Президент Порошенко називає це все "міжвідомчим конфліктом". Однак директор НАБУ заявляє, що ніякої "війни" немає, насправді влада намагається "вбити" антикорупційні органи.

Днями депутати від БПП та "Народного фронту" зареєстрували в Раді законопроект, який дозволяє парламенту більшістю голосів без аудиту звільнити директора антикорупційного бюро. Однак 7 грудня законопроект №7362 все ж зняли з порядку денного.

А в середу, 6 грудня, члени Антикорупційного комітету Ради рекомендували звільнити з посади голову комітету Єгора Соболєва.

На захист НАБУ виступили преставники ФБР, Євросоюзу, МВФ, а США навіть пригрозили скоротити всю державну допомогу уряду України у випадку звільнення голів антикорупційних органів.

Читайте також: Україна може втратити безвіз із ЄС: Лещенко пояснив чому

Що Ви думаєте про цю ситуацію? Чи готові ви вийти на антикорупційний Майдан, щоб захистити українські незалежні антикорупційні органи і не дати зупинити боротьбу з корупцією в країні?