Міноборони РФ звинуватило американський літак у провокації щодо Су-27

Цензор.НЕТ 1
Міноборони РФ звинуватило американський літак у провокації щодо Су-27

Про це заявили у вівторок у міністерстві оборони Росії, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс.

"У ході супроводження екіпаж RC-135 зробив спробу зближення з російським винищувачем, виконавши провокаційний розворот у бік Су-27", - сказали у військовому відомстві.
"Російський пілот відреагував на маневр RC-135, після чого продовжував супровід літака-розвідника США до зміни ним напрямку польоту від кордону РФ", - заявили в Міноборони РФ.
"Що стосується нібито провокаційності польоту, то хотіли б підкреслити, що буквально через 10 хвилин у цю зону увійшов ще один RC-135, який також був перехоплений російським Су-27", - сказали російські військові.
У військовому відомстві повідомили, що 19 червня російськими засобами контролю повітряного простору над нейтральними водами Балтійського моря була виявлена ​​повітряна ціль, яка виконувала політ у напрямку державного кордону РФ.
Читайте також на "Цензор.НЕТ": США будуть захищати своїх пілотів у Сирії, - Пентагон відповів Росії
"Для перехоплення цілі в повітря було піднято винищувач Су-27 зі складу чергових сил протиповітряної оборони Балтійського флоту, який після зближення ідентифікував її як американський літак-розвідник RC-135", - повідомили у військовому відомстві.
Раніше у вівторок Пентагон розцінив як небезпечне перехоплення американського стратегічного розвідувального літака RC-135 російським винищувачем над Балтикою.
"Через високу швидкість зближення і недостатній контроль літаком під час перехоплення ми розцінили цю взаємодію як небезпечну", - сказав "Інтерфаксу" представник європейського командування США.