СБУ затримала постачальників кокаїну із Латинської Америки до України

iPress.ua
СБУ затримала постачальників кокаїну із Латинської Америки до України

Наркоділки з Полтавщини замовляли кокаїн в одній із країн Латинської Америки і транзитом через Євросоюз доставляли наркотик в Україну. Під час спільної операції з нідерландськими правоохоронцями співорганізатора наркобізнесу та кур’єра було затримано в аеропорту Амстердама. У них вилучили сім кілограмів кокаїну, - повідомив прес-центр СБУ.

Одночасно у Полтаві правоохоронці затримали третього учасника наркоугруповання при спробі збуту двохсот грамів, раніше ввезеного кокаїну.

Також повідомляється, що ділки вирощували марихуану для подальшого продажу у Великій Британії. На пункті пропуску Порубне у Чернівецькій області оперативники вилучили три кілограми канабісу, відправленого зловмисниками через міжнародні автоперевезення та затримали ще двох співорганізаторів наркобізнесу.

Під час обшуків за місцями проживання фігурантів справи співробітники СБУ вилучили ще п’ять кілограмів марихуани, гранату та вогнепальну зброю з набоями.

Нагадаємо, в аеропорту "Бориспіль" упіймали 25-річного чоловіка, який намагався провезти в Україну з Бразилії понад 1 кг кокаїну.