На Донбасі вибух знищив вантажівку з бойовиками

Сегодня 4
На Донбасі вибух знищив вантажівку з бойовиками

Безконтрольна установка мінних загороджень призводить до втрат особового складу і військової техніки бойовиків. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони України.

Так, розповіли у відомстві, 13 листопада під час ротації одного з підрозділів т. зв. "ДНР" на замінованій ділянці підірвався вантажний автомобіль, що перевозив особовий склад. Внаслідок транспортний засіб відновленню не підлягає, а поранених бойовиків вивантажили біля лікувального закладу.

"14 листопада військовослужбовці інженерно-саперного підрозділу однієї з бригад т.зв. "ЛНР" підірвалися на власній міні. Один військовослужбовець загинув, ще один отримав важкі поранення", – відзначили в розвідці.

Нагадаємо, днями The Wall Street Journal з посиланням на джерела в американських урядових колах повідомила, що Білий дім готовий запропонувати Росії план з розміщення 20 тисяч миротворців на Донбасі, при цьому важливу роль в цьому питанні має відіграти летальна зброя.

У свою чергу в Держдумі РФ відреагували на плани США, зустрівши з тривогою наміри амеркіанцев. Російський депутат Олексій Чепа заявив, що Москва не підтримає варіант, якщо США захочуть розмістити місію ООН на українсько-російському кордоні.