Порошенко: Зарплата кожного рятувальника буде збільшена на 1 тис. грн

Гордон
Порошенко: Зарплата кожного рятувальника буде збільшена на 1 тис. грн

Президент України Петро Порошенко заявив, що зарплату співробітників українських рятувальних служб буде збільшено на 1 тис. грн у 2018 році. Про це він сказав на заході з нагоди Дня рятівника 15 вересня у Київській області, передає кореспондент "ГОРДОН".

За словами президента, в оборонному бюджеті України на 2018 рік передбачено додаткове фінансування Державної служби з надзвичайних ситуацій на 1 млрд грн.

"Це буде направлено зокрема на збільшення грошового забезпечення рятувальників. За попередніми розрахунками, зарплату кожного рятувальника буде збільшено на 1 тис. грн", – сказав Порошенко.

Він привітав співробітників українських рятувальних служб із професійним святом і окремо наголосив на їхній ролі в зоні АТО.

Порошенко заявив, що на Донбасі українські рятувальники працювали, зокрема, під вогнем снайперів. Водночас їм удалося загасити понад 30 тис. пожеж, урятувати понад 500 громадян, провести заходи з розмінування 20 тис. га землі, знищити 130 тис. вибухонебезпечних предметів.

На фінансування сфери оборони і безпеки України у 2018 році планують виділити 163 млрд 268 млн грн. Таке рішення ухвалила Рада нацбезпеки й оборони України від 13 вересня.