Терористи ОРДО змінюють знаряддя "Нона-К" на гармати більшого калібру – ІС

Дзеркало Тижня 2
Терористи ОРДО змінюють знаряддя

До кінця місяця бойовики планують отримати з Росії 20 таких гармат і десять САУ "Гвоздика".

Бойовики так званого "1-го АК" терористичної організації "ДНР" посилюють артилерійські підрозділи, змінюючи знаряддя калібру 120 мм на гармати-гаубиці більшого калібру, повідомляє координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

Так, у "11-му омсп" і ще двох бригадах окупантів знаряддя "Нона-К" калібру 120 мм змінюють або доповнюють  гарматами-гаубицями типу Д-30А калібру 122 мм, які поставляються з Росії. У найближчий місяць терористи планують отримати з РФ "на доукомплектування" щонайменше 20 таких гаубиць і близько десяти САУ 2С1 "Гвоздика" калібру 122 мм.

"До кінця року командування окупантів планує сформувати в бригадах "1-го АК ДНР" артилерійські групи повновагого двох-дивізійного складу (4 батареї у кожному дивізіоні), а також дивізіони РСЗВ (двухбатарейного складу)", - зазначає Тимчук на своїй сторінці в Facebook.

Читайте також: Російські куратори вилаяли "артилеристів" бойовиків за попадання на очі ОБСЄ та ЗСУ - ІС

Як повідомлялося раніше, буксирувані знаряддя 2Б16 "Нона-К" бойовикам почали надходити наприкінці березня цього року. Тоді в групі ІС повідомили про те, що знаряддя поставляються з Росії до кількох частин "1-го АК ДНР" невеликими партіями по 4-5 одиниць.

Пізніше повідомлялося про те, що командування окупантів "2-го АК ЛНР" вимагає від підлеглих дотримуватись вимог щодо скритності та маскування при переміщенні артилерійських систем. "У першу чергу ці вимоги стосуються ствольної артилерії калібру 152 мм і вище, а також реактивних систем залпового вогню", - зазначали в групі.

За матеріалами: DT.UA / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter