Україна подала до СОТ третій позов проти РФ

Факти ICTV 3

Україна подала до Світової організації торгівлі новий позов, що стосується обмеження Росією імпорту з України соків, пива, кондитерських виробів і шпалер.

вто

Про це заявила торговий представник України – заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Наталія Микольська на своїй сторінці Facebook.

– Протягом 2013-2015 років Росія ввела ряд заходів, спрямованих на обмеження імпорту соків, пива, кондитерських виробів, шпалер походженням з України. Як наслідок, експорт продукції в РФ, на традиційний ринок, фактично припинився. Тому Україна сьогодні надіслала вимогу про проведення консультацій з Російською Федерацією щодо обмежувальних заходів щодо імпорту соків, пива і пивних напоїв, кондитерських виробів, шпалер, – повідомила вона.

Читайте: Росія подає на США до суду

Микольська підкреслила, що цей позов у СОТ до Росії вже третій.

В середині лютого 2017 року Україна в рамках свого членства у СОТ подала позов проти Росії за введені з 2016 року численних транзитних обмежень щодо українських товарів.

Взимку 2016 року був значно обмежений експорт українських товарів у Росію, а потім було накладено повне ембарго на експорт продовольства з України в Росію.

Раніше повідомлялося, що Україна подасть в суд на Росію через будівництво Керченського мосту в окупованому Криму.