На Донбасі проросійські бойовики обстріляли співробітників Червоного Хреста - СЦКК

Новое Время
На Донбасі проросійські бойовики обстріляли співробітників Червоного Хреста - СЦКК

В населеному пункті Доломітне Донецької області проросійські бойовики обстріляли співробітників Міжнародного Комітету Червоного Хреста, повідомила українська сторона Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню.

Інцидент стався у четвер, 18 травня, коли представники МКЧХ здійснювали видачу гуманітарної допомоги. Декілька кулеметних черг пройшли в безпосередній близькості від людей та автомобілів місії. В результаті обстрілу ніхто не постраждав.

"Вивчення обставин і журналів обліку порушень режиму припинення вогню показало, що обстріл представників Червоного Хреста відбувся саме з боку НЗФ ОРДО і вівся він з території ОРДО", - наголосила українська сторона СЦКК.

Зазначається, що представники МКЧХ роздавали гуманітарну допомогу на власний ризик, так як терористи не надали гарантій безпеки, на відміну від української сторони.

Українська сторона СЦКК назвала обстріл спробою дискредитації Збройних сил України, поширення паніки та страху серед місцевого населення і представників МКЧХ.

Нагадаємо, що ввечері 18 травня бойовики обстріляли житлові сектори Бердянського та Широкіного. В результаті обстрілу немає постраждалих і загиблих, кілька будівель отримали серйозні пошкодження.