Запорізький нардеп пригрозив «від’їздом» території свого округу зі складу України (відео)

ZAXID.NET 2

Народний депутат від «опозиційного блоку» Євген Балицький, який пройшов до Верховної Ради VIII скликання по мажоритарному округу в Запорізькій області, пригрозив виїхати в Росію разом зі «своїми» територіями.

В ефірі телеканалу «112 Україна» Балицький вступив в суперечку з Дмитром Корчинським. На заклик Корчинського, щоб сам Балицький і люди, які його підтримують, пошвидше виїхали в Росію, «опоблоківець» дав радикальну відповідьт.

«Ви розумієте, що з такою філософією вже Крим “поїхав”, зараз ми не можемо повернути собі Донбас. Ми поїдемо! Можливо, такі, як округ, який я представляю. Тільки ми виїдемо зі своїми територіями. Вас це зовсім не бентежить? Що залишиться?», – агресивно спитав Балицький.

До Верховної Ради VIII скликання Євген Балицький пройшов, перемігши у мажоритарному окрузі № 80 у Запорізькій області, до складу якого входить місто Мелітополь з населенням понад 150 тисяч людей.

До слова, ЗМІ неодноразово звинувачували Балицького в «сепаратизмі» та «проросійських поглядах». Відомо також, що раніше цей народний депутат вимагав від Верховної Ради визнати Запорізьку область «територією зі спеціальним екологічним статусом».