Учасники автопробігу «Порошенко, підпиши амністію!» передали Президенту лист із вимогою

ВГОЛОС
Учасники автопробігу «Порошенко, підпиши амністію!» передали Президенту лист із вимогою

Націоналісти передали на ім'я президента Петра Порошенка лист із вимогою підписати закон, який передбачає амністію учасників АТО.

Інтерфакс повідомляє, що автопробіг, який стартував з Контрактової площі в Києві сьогодні вдень, завершився біля будинку глави держави в смт Козин (Обухівський район Київської області). Всього в ньому брали участь близько 80 автомобілів та 200 осіб.

Біля воріт будинку пройшов невеликий мітинг, активісти озвучили вимогу підписати закон «Про амністію в 2016 році» з окремими пунктами щодо українських військових, прийнятий Верховною Радою 22 грудня 2016 року.

Як уже писав Вголос, сьогодні опівдні «Національний Корпус», «Легіон Свободи», національно-визвольний рух «Правий сектор», громадський рух «С14», ветеранські організації та громадські активісти вирушили до маєтку Порошенка із закликом дотримуватися вимог Конституції України та підписати закон про амністію.

Згідно із інформацією, єдиною причиною, чому Порошенко зволікає із підписанням, є вимога таємного протоколу Мінських домовленостей, де було обіцяно, що амністія українців – бійців АТО може відбутися лише разом із амністією сепаратистів та убивць.

Амністія не стосується особливо тяжких та частини тяжких злочинів. Під неї не потраплять кати з «Беркуту», які отримали посвідчення учасника бойових дій та проходять у справі розстрілу Майдану. Амністія дозволить суттєво зменшити градус соціального напруження та звільнити від умовних та реальних строків ув'язнення близько тисячі учасників війни з Росією.