КНДР: війна на Корейському півострові неминуча

ZIK

Міністерство закордонних справ Північної Кореї (КНДР) повідомило, що початок війни на Корейському півострові під тиском Сполучених Штатів Америки є встановленим фактом, залишається тільки питанням часу, коли саме вона почнеться.

Про це інформує РБК-Україна з посиланням на Reuters.

Представник міністерства закордонних справ КНДР звинуватив офіційних представників США у «конфронтаційних підбурюваннях» за те, що вони поставили півострів на грань війни.

«Ми не хочемо війни, але не переховуємось від неї. Залишається питання: коли почнеться війна?», – заявив представник міністерства.

США в середу, 6 грудня, почнуть військові навчання за участю надзвукових стратегічних бомбардувальників B-1B Lancer, які пройдуть комбіновану підготовку до бою в повітряному просторі Південної Кореї. Раніше генеральний секретар Північноатлантичного Альянсу (НАТО) Йенс Столтенберг заявив, що балістичні ракети Північної Кореї здатні долетіти до Європи і Північної Америки.

«Саме з цієї причини ми повинні максимально тиснути на Північну Корею, з використанням дипломатичних засобів, політичних засобів, але перш за все – з повним і прозорим застосуванням економічних санкцій», – підкреслив Столтенберг.

Крім того, він зазначив, що НАТО буде продовжувати забезпечувати «надійні засоби стримування» проти КНДР.