"Тільки тоді, коли українці допомагатимуть один одному, Україна розвиватиметься", - Нік Вуйчич. ФОТОрепортаж

Цензор.НЕТ

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

"Україні потрібна любов. "Тільки тоді, коли українці допомагатимуть один одному, Україна розвиватиметься. Я думав, що було б, якби австралійці не допомагали один одному. Я зміг вчитися в університеті тільки завдяки неурядовій організації, створеної звичайним австралійцем для підтримки людей з особливими потребами. Що було б, якби австралійці не допомагали один одному? Я б не вчився в університеті, я б не став спікером, я б не поїхав в США і не зустрів би свою дружину", - сказав Вуйчич під час прес- конференції. Читайте також: 17 вересня в Києві виступить Нік Вуйчич

Тільки тоді, коли українці допомагатимуть один одному, Україна розвиватиметься, - Нік Вуйчич 01

Тільки тоді, коли українці допомагатимуть один одному, Україна розвиватиметься, - Нік Вуйчич 02
Вуйчич відзначив позитивні зміни в Україні: "Подивіться на Україну сьогодні! Прогрес повільний, але він повільний в будь-якій країні".
На його прес-конференції були присутні ветерани АТО, які стали інвалідами. Вуйчич з ними поспілкувався. Також Соломія Вітвіцька представила проект "Переможці".
Тільки тоді, коли українці допомагатимуть один одному, Україна розвиватиметься, - Нік Вуйчич 03

Тільки тоді, коли українці допомагатимуть один одному, Україна розвиватиметься, - Нік Вуйчич 04

Сьогодні о 19:30 Нік Вуйчич виступить із промовою на Хрещатику. Організатори створили спеціальну ложу для людей з інвалідністю. Вхід безкоштовний. Захід організовано в рамках святкування Дня Подяки та 500-річчя Реформації в Європі.