За ніч переговорів у Кремлі Україна віддала прибутковий газовий бізнес. Це змусило Росію "забрати легко" щось ще, - Коболєв про причини агресії РФ

Цензор.НЕТ
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це пише у своїй статті для ZN.UA глава правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв.
"Ви ніколи не запитували себе: чому Путін вибрав саме нас як об'єкт воєнної агресії? Я поділяю точку зору, що Путіну для втримання влади в РФ потрібні зони перманентного конфлікту для правильної ТБ-картинки всередині. Але чому з усіх можливих варіантів "крестных походов за исконно русскими землями" він вибрав саме Крим і Донбас? У чому причина? Чому не Прибалтику, наприклад?" - задався питанням автор.
На думку Коболєва, Україна уявлялася Москві "найлегшою з достойних цілей".
"Такою ж, як і в січні 2006 року, коли українська державна компанія "Нафтогаз" підписала багатомільярдний контракт зі швейцарською приватною компанією RosUkrEnergo, передавши їй у монопольний контроль найприбутковіші сегменти українського газового бізнесу. І все це за одну ніч переговорів у Москві. Гадаю, ця подія змусила задуматися російську сторону над очевидним запитанням: "А може, вони ще щось готові так само легко віддати?" - зазначає глава "Нафтогазу".
Коболєв підкреслює, що єдино доступною стратегією перемоги України у війні з РФ є реальне введення в країні режиму нульової толерантності до корупції.
Читайте також: Росія свідомо і цілеспрямовано руйнує систему захисту прав людини в Європі, - Клімкін