Польща заявила про запобігання третій кібератаці з Росії

Дзеркало Тижня
Польща заявила про запобігання третій кібератаці з Росії

Варшава продовжує працювати над створенням кібервійськ.

Міністр оборони Польщі Антоні Мацеревич заявив, що киберэксперты успішно впоралися з третьою спробою хакерської атаки з Росії.

"Це була вже третя кібератака з Росії. На щастя, ми впоралися. Але загроза зростає з кожним днем", - сказав Мацеревич, передає Polskie Radio.

Він зазначив, що напад було скоєно на українські підприємства, які мають відділення в інших країнах, зокрема в Польщі.

"В інших європейських країнах вони були заблоковані, а в Польщі - немає. Ми запобігли вплив на ці компанії, їх комп'ютерні системи", - сказав польський міністр.

Мацеревич зазначив, що проблема кібератак не стосується якоїсь вузької сфери.

"У наш час кібератака може знищити оборонний потенціал держави і взагалі весь потенціал країни", - додав він.

Він також повідомив, що у Польщі продовжують працювати над створенням кібервійськ, до складу яких увійдуть близько тисячі співробітників.

Читайте також: "Лабораторія Касперського" і Інтерпол будуть співпрацювати в сфері кібербезпеки

Нагадаємо, що раніше Служба безпеки України попередила про підготовку нової масштабної хвилі кібератаки на державні структури і приватні компанії.

Як повідомили у спецслужбі, метою злочинців є певні великі державні та приватні компанії. Основна мета - порушити штатного функціонування інформаційних систем, що може дестабілізувати ситуацію в країні.

Фахівці СБУ отримали дані, що атака може бути здійснена з використанням оновлень, у тому числі загальнодоступного прикладного програмного забезпечення. Механізм її реалізації буде подібним кібератаці, проведеної в червні 2017 року.

За матеріалами: DT.UA / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter