Україна й Грузія підписали декларацію про стратегічне партнерство

ZIK 1
Декларація підписана в ході державного візиту Порошенка в Грузію. Фото: @STsegolko
Декларація підписана в ході державного візиту Порошенка в Грузію. Фото: @STsegolko

Україна й Грузія підписали декларацію про встановлення стратегічного партнерства.

Про це повідомив прес-секретар Президента Петра Порошенка Святослав Цеголко на своїй сторінці в мікроблозі Twitter, – передають Українські Новини.

«Україна й Грузія підписали декларацію про встановлення стратегічного партнерства. Зокрема, про взаємну підтримку суверенітету й територіальної цілісності», – написав він.

Декларацію підписано під час державного візиту Порошенка в Грузію, що проходить 17-19 липня.

Порошенко на спільному із Президентом Грузії Георгієм Маргвелашвілі брифінгу повідомив, що під час зустрічі тет-а-тет глави держав обговорювали шляхи активізації двостороннього співробітництва.

«Є багато ідей, яким чином буде проводитися взаємна підготовка бійців наших Збройних сил, як на території Грузії, у тому числі наших гірсько-стрілецьких підрозділів, так і на території України, де ми відкриті до передачі переможного досвіду Збройних сил України в гібридній війні», – сказав він.

Президенти обговорили координацію дій України й Грузії в міжнародних організаціях, а також координацію дій для інтеграції в європейський і євроатлантичний простір.

Крім того, Порошенко повідомив, що під час його візиту 19 липня буде підписано також угоду про співробітництво між Аджарією й Одеською областю.

Як відомо, Порошенко прибув до Грузії для зустрічей із владою.