Гройсман розраховує, що держбюджет-2018 приймуть до 10 грудня

Дзеркало Тижня 2
Гройсман розраховує, що держбюджет-2018 приймуть до 10 грудня

Прем'єр доручив доопрацювати всі поправки, внесені депутатами.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман доручив членам уряду активізувати роботу з доопрацювання проекту держбюджету з урахуванням запропонованих депутатами правок, щоб Верховна Рада змогла прийняти проект державного бюджету на 2018 рік у другому читанні до 10 грудня.

"Я б поставив зараз питання про те, щоб бюджет на 2018 рік був прийнятий буквально в першій декаді, тобто, до 10 грудня 2017 року... Це дасть можливість усім адаптувати свою роботу, починаючи з 1 січня 2018 року... Я хотів би зараз доручити команді уряду організувати роботу доопрацювання з урахуванням зауважень, які були висловлені депутатами до законопроекту до другого читання в першій декаді, тобто з 1 по 10 грудня в той пленарний тиждень, який відбудеться в ці дати", - сказав він на засіданні Кабінету міністрів України в середу.

Читайте також: Держбюджету за дев'ять місяців виконаний з профіцитом 15 млрд грн

Нагадаємо, ввівторок, 14 листопада, Верховна Рада схвалила в першому читанні проект державного бюджету на 2018 рік.

У проекті державного бюджету на 2018 рік розрахунки здійснено з використанням прогнозного курсу на кінець року 30,1 грн/долар.

Детальніше про проект бюджету уряду читайте в матеріалі народного депутата від фракції "Самопоміч" Романа Семенухи "Ну ось, поїли, можна і поспати. Чи дійсно бюджет-2018 є бюджетом розвитку".

 

За матеріалами: Інтерфакс-Україна / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter