Як притягнути до себе удачу і гроші. Найдієвіші ритуали і талісмани

АСН
Як притягнути до себе удачу і гроші. Найдієвіші ритуали і талісмани
Як притягнути до себе удачу і гроші. Найдієвіші ритуали і талісмани

Люди завжди хотіли бути щасливими. У давні часи за амулетами, що приносять удачу і благополуччя, приходили до чаклунів і шаманів. Незважаючи на те, що зараз час високих технологій і наукових проривів, багато хто також вірить, що успіх і гроші можна залучити в своє життя, якщо слідувати деяким ритуалам або завести чарівний талісман.

Згідно з китайським світоглядом, всім у світі правлять енергії стихій - вітру і води. Якщо правильно сформувати простір навколо себе, можна управляти потоками цих енергій, залучаючи удачу і фінансове благополуччя.

Для того, щоб у житті щастило і гроші не йшли в пустоту, енергія повинна протікати вільно. Китайські мудреці радять викинути з дому всі непотрібні старі речі. Тільки позбувшись старих речей, ви звільните місце для нових.

Вікна повинні бути чистими, а рослини на підвіконні не повинні перешкоджати потраплянню сонячного світла в кімнату. Місце входу в будинок, тобто простір біля дверей, також не повинен бути захаращений. Адже саме через двері в будинок потрапляє енергія. Щоб разом з позитивною в будинок не потрапляла негативна енергія, напроти дверей потрібно повісити восьмигранне дзеркало.

Ліжко має бути розміщене так, щоб з нього було видно двері. При цьому спати спиною до дверей не рекомендується, це призводить до розсівання здоров'я і удачі. Напроти ліжка не можна вішати дзеркало, воно відштовхує потік удачі і приносить нещастя.

Навіси і полички не повинні висіти над ліжком - це перешкоджає вільному підйому енергії, полички стають перешкодою для поповнення запасу позитивної енергії, що надходить під час сну.

У Китаї головним символом удачі і благополуччя вода, тому акваріум або невеликий фонтан у будинку привернуть удачу і благополуччя. Не можна, щоб у будинку підтікали крани - разом з водою з дому йтимуть гроші, благополуччя і успіх.

Як залучити удачу і гроші в своє життя?

За китайською філософією, фінансове благополуччя приходить тільки до тих, хто готовий його прийняти. Одним із талісманів Фен-Шуй, що приносить гроші, є гаманець. Гроші повинні «жити» в гарному будинку.

Колір гаманця вибирається виходячи з того, до якої стихії належить його власник. Не можна допускати, щоб гроші зберігалися у рваному гаманці, такий гаманець не зможе утримати енергію грошей, і вони будуть йти з нього. Розмір грошового сховища також важливий - купюри не повинні м'ятися, а монетки вивалюватися.

Існують талісмани, які притягують багатство, достаток і успіх.

Жаба - найбільш відомий талісман для залучення грошей. Є китайська легенда про жадібну жабу, яку упіймав Будда і для позбавлення від жадібності змусив її приносити людям золоті монети.

Черепаха - символ мудрості. Приносить удачу і фінансове благополуччя людей будь-яких професій.

Три монети. Ще один талісман, який носять разом із грошима в гаманці - три китайські монети, перев'язані червоною ниткою. Джерело.