Росія пообіцяла збивати літаки США через Сирію

АСН 1
Росія пообіцяла збивати літаки США через Сирію
Росія пообіцяла збивати літаки США через Сирію

Росія має намір збивати ракети і літаки США в разі спроби удару американської армії по столиці Сирії Дамаску. Про це повідомив начальник Генштабу ВС РФ генерал армії Валерій Герасимов. Він заявив, що такі заходи можуть бути вжиті для захисту російських військових, які перебувають у зазначеному місті.

Герасимов додав, що в Дамаску в установах і на об'єктах Міноборони Сирії знаходяться російські військові радники, представники Центру щодо примирення ворогуючих сторін і військовослужбовці військової поліції.

Раніше АСН розповідала, що Державний секретар США Рекс Тіллерсон повідомив, що РФ потрібно вибрати між відносинами з Америкою і країнами Заходу або з Іраном і президентом Сирії Башаром Асадом, інформує Associated Press. «Ми хочемо полегшити страждання народу Сирії. Російська Федерація може бути частиною цього майбутнього і відігравати важливу в ньому роль. Або РФ буде продовжувати підтримувати групу Башара Асада, яка, як ми вважаємо, не відповідатиме російським інтересам в довгостроковій перспективі», - сказав Тіллерсон.

Раніше в Сирії представники Джейш аль-Іслам заявили, що збили російський військовий Ан-26. У лютому в країні-агресорі різко зросла активність набору найманців у приватні військові компанії РФ. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив нардеп, голова групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.