"Кредобанк" відкрив у Києві два нових відділення

Канал 24

Тут обслуговуватимуть як звичайних клієнтів, так і представників малого та середнього бізнесу. Загалом в Україні вже більше сотні таких відділень.

"Всі наші відділення відкриті в сучасних європейських стандартах. В зручних місцях для клієнтів, з великими зонами для обслуговування, зонами паркування і відповідними окремими зонами всередині відділення для кожного нашого клієнта", – розповіла директор департаменту управління мережею ПАТ "Кредобанк" Оксана Стецьків.

"Банк має стратегію відкривати відділення при наявності потреби з боку клієнтів. Ми відчуваємо дуже велику підтримку нашого стратегічного акціонера PKO Bank Polski, який, використовуючи свій досвід, допомагає нам здобувати ринкову долю в Україні", – сказав виконавчий директор з бізнесу ПАТ "Кредобанк" Євген Заіграєв.

Нині "Кредобанк" у десятці найприбутковіших установ України. З початку року установа заробила понад 300 мільйонів гривень.

"Стає комфортніше, платіжну систему оновлюють. Також вони працюють над тим, щоб кредитні відсотки були нижчими", – поділився клієнт банку Віктор Мазур.

"Це один із надійніших банків України. Дуже професійна команда", – сказав клієнт банку Сергій Кутявін.

За національною шкалою "Кредобанк" має найвищий кредитний рейтинг. Установа продовжить розширювати мережу своїх відділень здебільшого у великих містах України.