Олена потребує негайної допомоги

ТСН

            Олена потребує негайної допомоги

Мама особливого хлопчика боїться за своє здоров’я і долю сина.

Андронова Олена - мама особливої дитини, яку спіткало ще важке випробування, в неї діагностували  рак - плоскоклітинна карцинома шийки матки 2 б стадії.

На сьогоднішній день я прошла один курс хіміотерапії, на наступному тижні мені призначено другий курс лікування. На яку вже у нашій родині немає коштів.

«Важко просити допомогу, важко переступити цей бар'єр, але мені доводиться це робити. Заради нього. Вісім років тому в наше життя вже увірвалося важке випробування, народився синочок Ілля, особливий, з важкими захворюваннями, який постійно потребує особливого догляду. Я йому намагалася дати все, що було в моїх силах. Ми почали радіти новим успіхам у розвитку Іллюші... Мріяли, що все найстрашніше вже позаду, але люди помиляються. Зовсім нещодавно мені поставили цей діагноз», - розповідає жінка.

Жінці дають шанси на одужання за своєчасного лікування, тому вона просить допомогти з коштами.

«Я сильна, я все зможу, я витримаю. Заради сина, тільки заради нього. Одне тільки тривожить мою душу, у мене немає можливості оплачувати це лікування. Мені не впорається без допомоги небайдужих людей. Мені потрібна ваша підтримка», - просить Олена.

Реквізити для допомоги:

Номер картки Ощадбанку 4790 7010 0606 4033

Адронова Олена  Володимирівна