У Китаї знайдені можливі останки Будди

Дзеркало Тижня 5
У Китаї знайдені можливі останки Будди

Дослідники також виявили 260 статуй Будди.

Вчені виявили в Китаї скриньку, напис на якій свідчить про те, що в ній зберігаються останки Будди, повідомляє Live Science.

"Ченці Юнжань і Чжімінь зі Школи Лотоса, які служили в храмі Манджушрі при монастирі Лунсін у префектурі Цзінчжоу, зібрали понад 2000 фрагментів шаріра (останків після кремації), зубів і кісток Будди, і закопали їх у залі храму", – стверджується в тексті на скриньці.

Крім того, дослідники виявили також 260 статуй Будди. Вчені не впевнені, що скринька була похована одночасно зі статуями, оскільки в тексті на ній вони не згадуються. Крім того, дослідники не можуть з упевненістю стверджувати, що знайдені останки дійсно належать Будді. Раніше дослідникам вже кілька разів вдавалося виявити скриньки, написи на яких свідчили про те, що в них містяться останки Будди.

Наголошується, що скринька була знайдена ще у 2013 році місцевими жителями, але наукові журнали повідомляють про неї лише зараз.

Читайте також: Археологи виявили незвичайну печатку в похованні давньогрецького воїна

Раніше грецькі археологи заявили про виявлення могили Аристотеля. Підлога в куполоподібній гробниці виготовлена з мармуру, який датується епохою еллінів. Гробниця розташована в самому центрі міста, поруч з агорою. Як вважають археологи, розташування гробниці свідчить про важливість людини, яка в ній похована, для міста.

За матеріалами: DT.UA / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter