Так безпечніше: у Золочеві Львівської області поставили зупинку «спиною» до дороги

ZIK 2

Нещодавно на сайті Золочівської міської ради (Львівська область) з’явилася інформація про зупинку громадського транспорту, яку на вулиці Січових Стрільців поставили «задом наперед», тобто «спиною» – до дороги.

Про це повідомляє «Форпост».

Одразу деякі містяни почали кепкувати, мовляв, комунальники «по-п’яній» працювали. Однак з’ясувалося, що така конструкція продумана – досвід, перейнятий від закордонних колег.

Як розповів Роман Кушнір, архітектор Золочівської міської ради, інженер-будівельник Тарас Куйбіда нещодавно побував у Канаді і він перейняв цей досвід країн світу, які у цілях безпеки влаштовують зупинки спиною до проїжджої частини, – пише видання.

«Насамперед, це – заходи безпеки, по-друге – якщо погана погода, дощ або сніг, автомобілі, що проїжджають повз, не обляпають людей, які стоять на зупинці. Окрім того, це безпека дітей, бо вони не зможуть вибігти на дорогу», – пояснює Роман Кушнір. «Тут встановлений прозорий пластик, через який не задуватиме вітер, але автобус буде видно. Також у планах маємо розмістити біля зупинки дошку оголошень, щоб саму зупинку не обклеювали оголошеннями».