Оренда "Залісся" для зустрічі з президентом обійшлася БПП у 9 тисяч гривень (видео)

Дзеркало Тижня 1
Оренда

В адміністрації президента стверджують, що жодних бюджетних коштів не витрачалося. Але хто оплатив банкет, не відповідають.

Оренду державної резиденції "Залісся", де 7 вересня неформально зустрічалися чиновники і депутати парламентської фракції БПП із президентом України, оплатила партія Петра Порошенка "Солідарність".

Як повідомив програмі "Схеми" Василь Грицик, директор державної організації "Резиденція "Залісся, це коштувало 9 тис. грн. За його словами, у цю суму не входив банкет.

"Коли звернувся до нас секретаріат партії про те, щоб провести тут свій захід, ми погодилися: був підписаний договір із розрахунку 75 гривень на одну людину. У сумі – в районі дев'яти тисяч гривень", – зазначив Грицик.

На запитання журналіста, чи в цю суму входить і вартість банкету, директор резиденції повідомив: "До цього ми відношення не маємо. З'ясовуйте далі".

Журналісти звернулись до адміністрації президента, Державного управління справами і секретаріату партії "Солідарність", утім жодна з установ не відповіла на питання про те, хто оплатив банкет. В адміністрації президента лише зазначили, що "на зустріч президента України з фракцією БПП на території державної організації "Резиденція "Залісся" жодних бюджетних коштів не витрачалося".

Державна резиденція "Залісся" перебуває в підпорядкуванні ДУС, яке серед іншого відповідальне за матеріальне забезпечення діяльності президента України.

Ще 2009 року "Залісся", відповідно до указу президента Віктора Ющенка, мало б було бути перетвореним у національний парк, що, серед іншого, могло б означати вільний вхід для усіх громадян України, без супроводжуючих осіб і дозволів від держохорони. Втілити це в життя, відповідно до указу, мали б Кабінет міністрів та Державне управління справами, але вони так цього і не зробили.

Неформальна зустріч фракції БПП з президентом у держрезиденції "Залісся" відбулася ввечері 7 вересня, після того, як Петро Порошенко виступив у парламенті зі щорічним посланням.

За матеріалами: Радіо Свобода / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter