У рамках Мінського процесу вдалося домогтися відмови від ідеї проведення якнайшвидших виборів на Донбасі, - Айвазовська

Цензор.НЕТ
У рамках Мінського процесу вдалося домогтися відмови від ідеї проведення якнайшвидших виборів на Донбасі, - Айвазовська

"Що стосується політичного блоку питань... У рамках Мінського переговорного процесу варто зазначити, що значно змінилася позиція наших західних і міжнародних партнерів щодо контекстів і питань, які є пріоритетними в межах вирішення конфлікту або розв'язання конфліктів шляхом певних покрокових дій. Насамперед одним, на мою думку, з невеликих досягнень є питання відмови від ідеї проведення виборів ad hoc якнайшвидше без будь-яких умов безпеки", - сказала О.Айвазовська на брифінгу в четвер у Києві, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Вона нагадала, що у 2016 році активно обговорювалося питання, що Україна має організувати виборчий процес і відразу ж після цього почнеться мир на Донбасі. "Я переконана, що ці останні півтора-два роки були використані надзвичайно ефективно з точки зору зміни порядку денного на користь України", - сказала О.Айвазовська.

За її словами, "сьогодні або найближчим часом організовувати виборчий процес без імовірності або перспектив на 100% організувати його відповідно до міжнародних стандартів неможливо".

"Це лише спричинить загострення конфлікту, оскільки ми розуміємо, що всі сторони, найімовірніше, не будуть задоволені результатами цих виборів, що може призвести або до відновлення бойових дій, або до протистоянь в іншому форматі між Україною, Росією і, зрозуміло, бойовиками, за якими здійснюється ефективний контроль з боку Російської Федерації на місцях", - зазначила О.Айвазовська.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3050633