Ердоган про Сирію: США і РФ повинні вивести війська, якщо не бачать військового вирішення

Гордон
Ердоган про Сирію: США і РФ повинні вивести війська, якщо не бачать військового вирішення

Якщо Росія і США не бачать військового вирішення в Сирії, тоді вони мають вивести звідти свої війська. Про це президент Туреччини Реджеп Ердоган сказав журналістам, коментуючи спільну заяву президентів США і Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна щодо Сирії, пише Reuters.

Після виведення військ у Сирії потрібно шукати політичний метод урегулювання конфлікту, "слід розглянути шляхи виходу на вибори", зазначив Ердоган.

Він додав, що має намір обговорити можливі варіанти на зустрічі з російським президентом.

Президенти Трамп і Путін 11 листопада під час зустрічі на полях саміту АТЕС у Дананзі у В'єтнамі підтвердили, що остаточне політичне врегулювання має бути знайдено в межах женевського процесу.

Президенти також закликали всі держави – члени ООН збільшити свій внесок для задоволення гуманітарних потреб населення Сирії протягом найближчих місяців.

Військовий конфлікт у Сирії триває з 2011 року. У бойових діях беруть участь урядові війська САР, опозиціонери, радикальні ісламісти, курди та інші сили. У вересні 2014 року операцію проти ІДІЛ почала коаліція на чолі зі США. У вересні 2015 року до конфлікту приєдналася Росія, яка підтримує президента САР Башара Асада.