Вагітна Хлої Кардашьян поскаржилася на своїх сестер

Сегодня 1
Вагітна Хлої Кардашьян поскаржилася на своїх сестер

33-річна Хлої зовсім скоро стане третьою сестрою з родини Кардашьян, яка стала мамою цього року. Для неї та її коханого 26-річного баскетболіста Трістана Томпсона це буде перша дитина. Нещодавно стала відомою стать дитини – це хлопчик.

З такого приводу старші сестри Кім, яка нещодавно втретє стала мамою, і матір трьох дітей Кортні – буквально засипали її порадами щодо материнства. В інтерв'ю виданню Closer magazine Хлої зізналася: "Вони дають мені надто багато порад. Занадто багато. Я їм одного разу сказала: "та замовкніть ви вже, самі до своїх порад і прислуховуйтесь".

26867580_1514122702029390_6352577975942119424_n

Фото: Instagram

Хлої, як і її сестри, любить тішити шанувальників фото в Instagram. Нещодаво дівчина опублікувала знімок з кругленьким животиком, на якому вона позує в боді нюдового відтінку і в накидці від бренду Haider Ackermann за 3000 доларів.

Традицію називати дітей незвичними іменами в сімействі Кардашьян започаткувала Кім. Її старшу доньку звати Норт (англ. North – північ), сина – Сейнт (англ. Saint – святий), а доньку, яка нещодавно народилася, Кім та її чоловік, репер Каньє Уест, назвали Чикаго, на честь міста, в якому Каньє жив досить тривалий час.