Соратник Саакашвілі визнаний як людина, яка оплачувала акції протесту в Києві

Сегодня 1
Соратник Саакашвілі визнаний як людина, яка оплачувала акції протесту в Києві

Правоохоронці продовжують розслідувати справу, головним фігурантом якої виступає соратник лідера партії "Рух нових сил", екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі – Северіон Дангадзе.

Саме на нього вказують як на людину, яка видавала фінансові кошти на проведення протестних акцій, про що розповів генеральний прокурор Юрій Луценко.

"Слідство рухається. Можу вас поінформувати, що минулого і цього тижня пройшов ряд важливих слідчих дій з ще одним фігурантом цієї справи – Северіоном Дангадзе. Відбулося впізнання його особами, які, за їхнім твердженням, отримали від нього фінансові кошти на проведення протестних акцій" , – розповів Луценко журналістам у середу в Києві.

За його словами, під час проведення слідчих дій Дангадзе "поводився нервово".

Нагадаємо, 27 лютого Апеляційний суд Києва залишив під вартою Дангадзе.

Соратнику Саакашвілі приписують ст. 256 (сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності) і ст. 110 (держзрада).

Раніше силовики знайшли документи, в яких зазначено, на що витрачалися гроші, що передавалися з РФ.

Генпрокурор Юрій Луценко зазначив, що в руки силовиків потрапила сумка з документами, на яких чітко видно, куди витрачалися гроші олігарха Сергія Курченка, з яким і пов'язують Саакашвілі.

"Встановлено, що людина, наближена до Саакашвілі, а саме громадянин України Северіон Дангадзе, при узгодженні з самим Саакашвілі, звернувся через довірену особу до Сергія Курченка", – розповів генеральний прокурор.